avas

Pośrednictwo przy sprzedaży samochodu

AVAS AUTA UŻYWANE

AVAS Auta używane – Sprzedaż samochodu, domu czy innych wartościowych dóbr osobistych warto powierzyć profesjonalistom. Samodzielne podjęcie się wyzwania sprzedaży samochodu, motocykla czy innego pojazdu wymaga poświęcenia mnóstwa czasu.

Wystawiane ogłoszenia, odbieranie telefonów i rozmowy z potencjalnymi kupcami, prezentacja auta podczas oględzin, negocjacje cenowe i przygotowanie dokumentów – zrobimy to wszystko za Ciebie. Nie musisz o nic się martwić – wszystko załatwimy za Ciebie. Zaufaj specjalistom z wieloletnim doświadczeniem i sprzedaj optymalnie swój stary samochód.

Zaoszczędzisz ogrom czasu a nasi specjaliści z branży motoryzacyjnej
uzyskają dla Ciebie najwyższą cenę

Czym jest i jak działa Pośrednictwo Przy Sprzedaży Samochodu?

Tak samo jak funkcjonują biura nieruchomości, może funkcjonować sprzedaż aut w branży motoryzacyjnej. Zleć naszej firmie sprzedaż Twojego pojazdu, a my zajmiemy się wszystkim od A do Z.

Klika kroków sprzedaży Twojego używanego auta

Co zyskujesz, Korzystając z Usługi?

W całej transakcji chodzi o zasadę WIN – WIN. Obie strony muszą być zadowolone. Na fundamentach tej zasady prowadzimy naszą firmę od lat. Zyskujemy najwięcej Klientów z polecenia i mamy 100% udanych transakcji. Powierzając swój samochód specjalistom z wieloletnim doświadczeniem, zyskujesz pewność, że niczego nie przeoczysz i o niczym nie zapomnisz. Cały proces sprzedaży będzie nadzorowała jedna osoba. Będą z Tobą cały czas w kontakcie, poinformuje Cię o każdej istotnej rzeczy / zmianie / czy koniecznych formalnościach. Zlecając firmie AVAS nw sprzedaż swojego pojazdu – zapominasz o wszystkim, co byłoby związane z takim przedsięwzięciem. Nie musisz martwić się o przygotowanie auta – myjnia, ładne zdjęcia, opis w ogłoszeniu, który przyciągnie rzeszę potencjalnych klientów.

Odbieranie telefonów i rozmowa o aucie często decyduje o tym, czy dany Kupiec przyjedzie obejrzeć na żywo wyselekcjonowany pojazd. Warto pozostawić to doświadczonym handlowcom, którzy wiedzą, jak sprzedać produkt. Najtrudniejsza jest zawsze obrona ceny z ogłoszenia. Gwarantujemy 100% zadowolenia, gdyż w negocjacjach handlowych nie ma od nas lepszych. Potrafimy obronić argumentami i wiedzą ustaloną wcześniej cenę. Dostaniesz za swój samochód, tyle ile chciałeś.

Najważniejszą informacją jest fakt, iż za naszą usługę nie musisz płacić ani złotówki. Zdziwiony? To prawda. Cała prowizja doliczana jest do Twojej ustalonej ceny auta i za wszystko płaci kupujący. Schemat od lat sprawdzony w dużych korporacjach. Po całej transakcji uzyskasz tyle pieniędzy za swój stary samochód, ile było ustalone w strategii na pierwszym spotkaniu – nie musisz ze swojego dochodu płacić już żadnej daniny – nikomu.

AVAS Auta Używane
Najważniejsze są szczegóły, na które nikt w większości nie zwraca uwagi.

Nasze niektóre transakcje

Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu!

Wybierz AVAS i zyskaj zaufanego i doświadczonego partnera w sprzedaży samochodów, który przeprowadzi Cię przez cały proces sprzedaży Twojego samochodu, a Ty zyskasz oszczędność Twojego cennego czasu