Finansowanie zakupu auta

avas

AVAS FINANCE

Jesteśmy dla Klientów i z Klientami – pomagamy Państwu przejść przez cały proces finansowania.

Kredyt / Leasing / Wynajem Długoterminowy - to dla nas codzienność

AVAS FINANCE – zakup wymarzonego auta, upragnionego motocykla czy wyczekanego roweru, nigdy nie był tak prosty. Korzystając z naszych usług otrzymacie Państwo najlepsze oferty finansowania na rynku.

Przeprowadzimy dla Was konkurs ofert. Przejrzymy wszystkie symulacje kredytowe lub leasingowe pod względem najkorzystniejszej ceny, jak i najmniejszej ilości ukrytych kosztów. Gwarantujemy wysokie upusty i najlepsze propozycje

Przeprowadzimy cały proces finansowania od A do Z

Z nami otrzymacie Państwo Kredyt lub Leasing bez konieczności wychodzenia z domu. Zajmiemy się dla Państwa selekcją i wyborem optymalnej oferty. Przeliczymy każdą symulację w najsolidniejszych i ugruntowanych na rynku bankach. Działamy tylko z specjalistami z branży. Odrzucamy potencjalnie niebezpieczne oferty.

Na życzenie Klienta gwarantujemy STAŁE OPROCENTOWANIE. Gwarantujemy jasne, uczciwe oraz czytelne warunki współpracy między bankiem a kredytobiorcą. Dojeżdżamy do Klientów. Wszystkie formalności bez wychodzenia z domu. Po uruchomieniu finansowania zapewniamy najlepsze POLISY OC/AC/NW w AVAS INSURANCE.

Finansowanie zakupu samochodu 5 krokach

01

Kontakt z przedstawicielem AVAS FINANCE i badanie potrzeb

02

Konkurs ofert

03

Wniosek kredytowy / leasingowy online

04

Dojazd do klienta i podpisanie dokumentów

05

Uruchomienie finansowania i przekazanie dokumentów

Czy wiesz, że w dzisiejszych czasach tylko ok. 10% społeczeństwa kupuje samochody za gotówkę? Wbrew statystyce nie świadczy to o tym, że auta są za drogie, czy o tym, że ludzi nie stać na zakup nowego samochodu. Sytuacja w XXI wieku wygląda wręcz odwrotnie. Rynek i pieniądz ewoluowały. Kredyt lub Leasing są najpopularniejszą formą finansowania zakupów w branży motoryzacyjnej. Po co wydawać wszystkie oszczędności na pojazd czy motocykl, skoro wiemy, że za kilka lat będziemy go sprzedawać. Logicznym rozwiązaniem jest wpłata tylko części wartości a spłatę resztę kwoty rozłożenie w czasie – rok, dwa lata a nawet okres kilkunastoletni.

Słowo kredyt wywodzi się z języka łacińskiego – credere – i oznacza ufać lub wierzyć. Sama historia kredytów nierozerwalnie wiąże się z rozwojem pieniądza, jako środka płatniczego, którego korzenie sięgają starożytności. Czym jest właściwie kredyt – kredyt bankowy to pisemna umowa między bankiem (kredytodawcą) a klientem (kredytobiorcą), na mocy której ten pierwszy udostępnia określoną kwotę pieniędzy. Obowiązkiem kredytobiorcy jest zwrot kredytu w określonym okresie wraz z odsetkami, zwykle w formie comiesięcznych rat.

Pierwsza niezależna firma leasingowa powstała w 1952 roku w Stanach Zjednoczonych (United States Leasing Corporation), następnie w 1960 roku w Europie i Japonii. Instytucja leasingu trafiła do Europy Zachodniej właśnie z USA, przejmując praktyki i zwyczaje handlowe tamtejszych spółek. W najprostszym ujęciu leasing jest podobny do wynajmu długoterminowego lub zakupu na raty. Polega na tym, że właścicielem danej rzeczy jest firma leasingowa, która oddaje ową rzecz w użytkowanie leasingobiorcy w zamian za ustaloną w umowie opłatę uiszczaną co miesiąc. Umowę leasingu podpisuje się na czas określony.

Pamiętaj, że decydując się na finansowanie np. auta, wiążesz się z bankiem na dłuższy okres – przeważnie jest to kilka lat. Warto wybrać najlepszą ofertę zarówno pod względem finansowym, jak i pod względem zaplecza jakie proponuje dana instytucja. Banki prześcigają się w najniższych ratach i prowadzą agresywną walkę o klienta. Walkę, w której głównym orężem jest cena… Niestety, wielu Klientów nie zdaje sobie sprawy, że cena to nie wszystko. Owszem dużo, ale nie wszystko. Istnieje dużo ukrytych kosztów, pułapek finansowych i zmiennych, które mogą pogrążyć kredytobiorcę. W leasingu tabela opłat dodatkowych jest tym większa i droższa im rata leasingu jest bardziej konkurencyjna. Jednym słowem – nie ma nic za darmo i banki muszą sobie odbić pożyczone pieniądze. Nie damy oszukać naszego klienta – zapewniamy najlepsze i najbezpieczniejsze warunki na rynku.

Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu!

Wybierając AVAS FINANCE zyskujesz pewnego partnera, który przeprowadzi Cię przez cały proces kredytowo – leasingowy.