avas

Auto Broker
sprowadzanie aut na zamówienie

AVAS AUTO BROKER

Jeśli szukasz nowego samochodu w najlepszej cenie lub sprawdzonego używanego to jest ona właśnie dla Ciebie. Dzięki nam cały proces zakupu samochodu będzie łatwiejszy niż myślisz.

Wszelkie czynności zostaną wykonane za Ciebie, znalezienie, sprawdzenie, weryfikacja stanu pojazdu, dostawa – pełna informacja na każdym etapie procesu zakupowego.

Masz upatrzony wymarzony model samochodu czy po prostu potrzebujesz niezawodnego pojazdu w dobrej cenie? A może dopiero zaczynasz przeglądać serwisy motoryzacyjne, ale to dopiero pierwszy krok w długim i męczącym procesie. Jeśli nie masz wystarczającej wiedzy na temat motoryzacji i odpowiednich umiejętności wymaganych do negocjacji z doświadczonymi sprzedawcami to usługa Auto Brokera jest idealnym rozwiązaniem.

W dzisiejszych czasach można rozpocząć poszukiwania samochodu online, ale jest tak wiele stron internetowych i tak szeroki wybór ofert do sprawdzenia. To pochłania długie godziny Twojego wolnego czasu i często może prowadzić do zniechęcenia. Bo szczerze mówiąc, wszyscy mamy ciekawsze zajęcia niż marnowanie weekendów na poszukiwania samochodu w Internecie, odwiedzanie salonów samochodowych i prywatnych sprzedawców, aby skończyć dokładnie tam, gdzie zaczęliśmy.

W AVAS dbamy o oszczędność Twojego czasu i pieniędzy. Ale co najważniejsze, dokładamy wszelkich starań, aby znaleźć dla Ciebie odpowiedni samochód w najlepszej cenie. Prowadzimy badania rynku, wyszukujemy pojazdy wg Twoich wytycznych, prowadzimy negocjacje, aby zapewnić najlepszą dostępną ofertę. Wszystko, co musisz zrobić, to opisać, jakiego pojazdu

Jasne, są inni brokerzy samochodów. Dlaczego więc wybrać AVAS?

Jesteśmy inni, ponieważ staramy się nawiązać z Tobą korzystną dla obu stron relację. Nie kupujemy tylko samochodu dla Ciebie i żegnamy się. Wielu brokerów samochodowych stosuje podejście: „jedna transakcja i dziękuję Państwu”. Nie w przypadku AVAS. Jesteśmy brokerem samochodowym, który chce dbać o Ciebie i Twój samochód przez cały okres jego użytkowania.

Nie jesteśmy pośrednikiem sprzedaży samochodów. Jako Twój broker samochodowy, chcemy dbać o Ciebie i Twój samochód przez cały okres jego użytkowania, nie tylko do czasu dopięcia transakcji.

Więc, zamiast próbować robić to na własną rękę, zamów usługę sprowadzenia auta na zamówienie i poczuj bezpiecznie, wiedząc, że, jesteśmy po Twojej stronie.

Co składa się na proces sprowadzania samochodu na zamówienie w AVAS?

Co sprawia, że jesteśmy najlepszymi brokerami samochodowymi w Polsce? To nasz prosty, pięcioetapowy proces pozyskania Twojego idealnego pojazdu.

Daj nam poznać swoje potrzeby. Jaki segment Cię interesuje? Benzyna czy diesel? Zadajemy odpowiednie pytania, aby pomóc Ci wybrać pojazd, który najlepiej odpowiada Twoim preferencją.

Możesz dokładnie wiedzieć, czego chcesz lub możesz skorzystać z naszej pomocy w ustaleniu, jaki pojazd będzie najlepszym wyborem dla Ciebie.

Po krótkiej analizie zaczniemy szukać auta zgodnego z Twoimi preferencjami.

Po omówieniu z nami potrzeb związanych z motoryzacją Twoja praca jest zakończona.

Znając Twoje oczekiwania, będziemy w stanie zaproponować samochody w pełni dopasowane do Twoich potrzeb. Po wstępnie zaakceptowaniu przez Ciebie oferty przyjdzie czas na dokładną weryfikacji pojazdu.

Mając już wybrany konkretny samochód zostaje porównać jego stan techniczny, ze stanem opisanym przez Sprzedającego.

W tym celu udamy się w miejsce, gdzie znajduje się pojazd i dokonamy szczegółowego sprawdzenia jego stanu technicznego.

Auto zweryfikowane pomyślnie. Na tym kroku dokonujemy negocjacji ceny.

Bez Twojego stresu, potrzeby wychodzenia z domu w całym procesie zakupowym pozostaje już tylko ustalić szczegóły transakcji, takie jak termin i miejsce dostawy, oraz sposób finansowania.

Na Twoje życzenie dostarczymy Ci auto we wskazane miejsce. Służmy pomocą w każdym aspekcie i na każdym etapie transakcji.

Niektórzy nazywają to, co robimy, usługą maklerską premium. W AVAS nazywamy to kontynuacją naszej pracy, abyś mógł kontynuować swoją. Pozostaniemy z Tobą w kontakcie również po dostawie, aby upewnić się, że jesteś w 100% zadowolony ze swojego nowego lub używanego pojazdu. Pamiętamy nawet urodziny, rocznice i terminy serwisu.

Więc zapnij pasy i ciesz się jazdą.

Dlaczego warto skorzystać z usług autobrokera Avas?

Znajdziemy za Ciebie Twój wymarzony samochód.

Wynegocjujemy najlepszą cenę.

Sprawdzimy dokładnie stan techniczny.

Świadomy zakup pod opieką specjalistów.

Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu!

Posiadamy wiedzę i doświadczenie, które umożliwią Ci sprawdzenie Twojego przyszłego auta. Poznaj zapisy dotyczące przebiegu, wypadków, właścicieli, kradzieży.