avas

O firmie - Avas

Wiemy jak bardzo złożoną czynnością jest kupno samochodu dlatego wychodzimy naprzeciw naszym Klientom – od wyboru i poszukiwań, poprzez kompleksowe sprawdzenie i czynności formalne związane z procesem rejestracji. Naszym celem jest poprawa świadomości kupujących, a także maksymalne ułatwienie całego procesu zakupu pojazdu.

Dla nas samochody to coś więcej niż cztery kółka i kawałek blachy. Jako specjaliści z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie sprzedaży oraz eksploatacji pojazdów służymy swoją wiedzą. Po kilkunastu latach pracy w sprzedaży dostrzegliśmy jak bardzo zepsuty jest nasz rynek. Kilkanaście lat praktyki w zakresie obsługi flot pojazdów pokazała nam, że nie wszystkie naprawy są wykonywane w sposób fachowy, a czynności formalne mogą przysporzyć wiele stresów. Stając po stronie kupujących działamy na rzecz naszego Klienta, aby zakup wymarzonego samochodu powodował jak najwięcej dobrych emocji.

Dbając o bezpieczeństwo na polskich drogach w przypadku oględzin aut, które zagrażają bezpieczeństwu powiadamiamy odpowiednie organy.

Bezpieczny zakup samochodu - Podejmij świadomą decyzję

Inspekcja auta przed zakupem to szczegółowe sprawdzenie samochodu przez specjalistę według określonej listy kontrolnej obejmującej kilkaset punktów. Pozwala poznać stan auta w zakresie kosmetyki, mechaniki, a także aspektów bezpieczeństwa przed podjęciem decyzji o zakupie. Celem wykonania raportu jest poznanie stanu faktycznego pojazdu, a także czynników, które mogą wiązać się z problemami bezpieczeństwa lub finansowymi w przyszłości. Raport z oględzin jest szczególnie przydatny w przypadku zakupu auta bez gwarancji. Pozwala również poznać stan faktyczny samochodu, który znajduje się w odległym miejscu. Jest doskonałą alternatywą dla osób, które nie do końca są w stanie same ocenić stan samochodu.

Wyszukanie auta przez Auto Brokera pozwoli Ci dokonać zakupu auta nowego lub używanego bez wychodzenia z domu. Właściwie po przeprowadzeniu rozmowy telefonicznej na temat specyfikacji danego auta przejmie on całą resztę zadań związanych ze znalezieniem i dostarczeniem samochodu do Ciebie. Im więcej informacji przekażesz Brokerowi tym lepiej. Będzie w stanie znaleźć auto idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Każdy zakup samochodu wiąże się z jego rejestracją we właściwym Wydziale Komunikacji. To już ostatni etap, jednak i w tym przypadku zostajemy z naszym Klientem, aby miał pewność, że dokumenty są właściwe i auto zostanie zarejestrowane bez przeszkód, a wszystkie formalności zostaną dopełnione.

Posiadamy auta we własnej ofercie dostępne od ręki. Na nowy pojazd pomożemy uzyskać niższą cenę. W przypadku pojazdu używanego, zapewnimy samochód w avasowym standardzie. Dobra cena, sprawdzony samochód, kompleksowa obsługa – bezpieczny zakup.

Profesjonalne Doradztwo

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Zdobyta wiedza i znajomość rynku są naszym największym atutem.

Rzetelna Obsługa

Nie damy Cię oszukać. Przyświeca nam idea bezpiecznego zakupu i spokojnej eksploatacji samochodu.

Najlepsze Ceny

Zapewniamy najwyższą jakość obsługi, przy kolejnych sprawdzeniach oferujemy zniżki.

Obsługujemy całą Polskę i Europę

Umożliwiamy sprawdzenie auta przed zakupem na terenie dwóch krajów.