https://avas.pl/wp-content/uploads/2021/09/projekt-bez-tytulu-5.png

Auto?
AVAS!

Wiemy jak bardzo złożoną czynnością jest kupno samochodu dlatego wychodzimy naprzeciw naszym Klientom - od wyboru i poszukiwań, poprzez kompleksowe sprawdzenie i czynności formalne związane z procesem rejestracji. Naszym celem jest poprawa świadomości kupujących, a także maksymalne ułatwienie całego procesu zakupu pojazdu.

Dla nas samochody to coś więcej niż cztery kółka i kawałek blachy. Jako specjaliści z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w zakresie sprzedaży oraz eksploatacji pojazdów służymy swoją wiedzą. Po kilkunastu latach pracy w sprzedaży dostrzegliśmy jak bardzo zepsuty jest nasz rynek. Kilkanaście lat praktyki w zakresie obsługi flot pojazdów pokazała nam, że nie wszystkie naprawy są wykonywane w sposób fachowy, a czynności formalne mogą przysporzyć wiele stresów. Stając po stronie kupujących działamy na rzecz naszego Klienta, aby zakup wymarzonego samochodu powodował jak najwięcej dobrych emocji.

Dbając o bezpieczeństwo na polskich drogach w przypadku oględzin aut, które zagrażają bezpieczeństwu powiadamiamy odpowiednie organy.

Bezpieczny zakup samochodu
Podejmij świadomą decyzję

Inspekcja auta przed zakupem to szczegółowe sprawdzenie samochodu przez specjalistę według określonej listy kontrolnej obejmującej kilkaset punktów. Pozwala poznać stan auta w zakresie kosmetyki, mechaniki, a także aspektów bezpieczeństwa przed podjęciem decyzji o zakupie. Celem wykonania raportu jest poznanie stanu faktycznego pojazdu, a także czynników, które mogą wiązać się z problemami bezpieczeństwa lub finansowymi w przyszłości. Raport z oględzin jest szczególnie przydatny w przypadku zakupu auta bez gwarancji. Pozwala również poznać stan faktyczny samochodu, który znajduje się w odległym miejscu. Jest doskonałą alternatywą dla osób, które nie do końca są w stanie same ocenić stan samochodu.

Wyszukanie auta przez Auto Brokera pozwoli Ci dokonać zakupu auta nowego lub używanego bez wychodzenia z domu. Właściwie po przeprowadzeniu rozmowy telefonicznej na temat specyfikacji danego auta przejmie on całą resztę zadań związanych ze znalezieniem i dostarczeniem samochodu do Ciebie. Im więcej informacji przekażesz Brokerowi tym lepiej. Będzie w stanie znaleźć auto idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Każdy zakup samochodu wiąże się z jego rejestracją we właściwym Wydziale Komunikacji. To już ostatni etap, jednak i w tym przypadku zostajemy z naszym Klientem, aby miał pewność, że dokumenty są właściwe i auto zostanie zarejestrowane bez przeszkód, a wszystkie formalności zostaną dopełnione.

Posiadamy auta we własnej ofercie dostępne od ręki. Na nowy pojazd pomożemy uzyskać niższą cenę. W przypadku pojazdu używanego, zapewnimy samochód w avasowym standardzie. Dobra cena, sprawdzony samochód, kompleksowa obsługa – bezpieczny zakup.
https://avas.pl/wp-content/uploads/2021/09/projekt-bez-tytulu-6.png

Profesjonalne Doradztwo

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Zdobyta wiedza i znajomość rynku są naszym największym atutem.

Rzetelna Obsługa

Nie damy Cię oszukać. Przyświeca nam idea bezpiecznego zakupu i spokojnej eksploatacji samochodu.

Najlepsze Ceny

Zapewniamy najwyższą jakość obsługi, przy kolejnych sprawdzeniach oferujemy zniżki.

Obsługujemy całą Polskę i Niemcy

Umożliwiamy sprawdzenie auta przed zakupem na terenie dwóch krajów.
KONTAKT

Skontaktuj się z nami !

Skontaktuj się z nami mailowo lub za pomocą formularza kontaktowego. Nasz zespół odpowie Ci tak szybko, jak to będzie możliwe.
AVAS nw Sp. z o.o
ul. Kokosowa 41/6,
65-120 Zielona Góra
Adres E-mail
biuro@avas.pl
Zadzwoń
605 669 798
NIP 9731073314
KRS 0000859812
REGON 387025916
Alior Bank
41 2490 0005 0000 4520 8759 1251
Godziny otwarcia:
Pon-Pt 8:00 – 18:00
Sob: 10:00 – 15:00
Nd:10:00 – 12:00
https://avas.pl/wp-content/uploads/2021/09/projekt-bez-tytulu-12-1280x1221.png
O NASAuto? AVAS!
Naszym celem jest poprawa świadomości kupujących oraz ułatwienie całego procesu zakupu pojazdu. Pomagamy w wyborze, poszukiwaniach, kompleksowym sprawdzeniu auta przed zakupem, negocjacjach oraz formalnościach związanych z jego rejestracją.
KONTAKTSzybki Kontakt
Zostaw dane kontaktowe, a skontaktujemy się z Tobą możliwie szybko.

  Bądź na bieżąco, obserwuj nas w social media!Social Media
  Dołącz do nas w mediach społecznościowych, na bieżąco informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

  ALL RIGHTS RESERVED © 2022 AVAS.PL

  O NASAVAS mwss Sp. z o.o
  Naszym celem jest poprawa świadomości kupujących oraz ułatwienie całego procesu zakupu pojazdu. Pomagamy w wyborze, poszukiwaniach, kompleksowym sprawdzeniu auta przed zakupem, negocjacjach oraz formalnościach związanych z jego rejestracją.
  Bądź na bieżąco, obserwuj nas w social media!Social Media
  Dołącz do nas w mediach społecznościowych, na bieżąco informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

  ALL RIGHTS RESERVED © AVAS.PL

  Nasze Auta na Sprzedaż – Audi

  Nasze Auta na Sprzedaż – Dacia