avas

Sprawdzenie auta przez kupnem

AVAS CHECK

Mamy ponad 20 lat doświadczenia w motoryzacji. Sprawdziliśmy setki, a może już tysiące samochodów. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów AVAS NW

AVAS CHECK – Znalazłeś pojazd na drugim końcu Polski czy Europy? Przeraża Cię wyjazd po nieznane auto przez „pół świata”? Nie chcesz kupować w ciemno? A może po prostu nie masz wiedzy i doświadczenia przy zakupie nowego auta? Jesteśmy dla Ciebie. Pomożemy Ci sprawdzić dany pojazd i doradzimy czy warto go kupić. Powierz sprawdzenie auta przed zakupem zawodowcom. Mamy ponad 20 lat doświadczenia w branży – sprawdzamy jak dla siebie.

Zakup samochodu w dzisiejszych czasach to nie lada wyzwanie. W Polsce, w obiegu, jest około 300 000 samochodów, z czego tylko 20% jest zgodna z opisem z ogłoszenia. Chcemy pomagać naszym klientom w podjęciu świadomych decyzji i możliwości kupna samochodu, tudzież innego pojazdu, bez bagażu emocjonalnych rozterek. Zakup wymarzonego samochodu, busa, motocykla, przyczepy, czy choćby ciągnika siodłowego – w dobrej kondycji, z wiadomego źródła i po uczciwych cenach, nie może być czymś elitarnym – chcemy umożliwić to każdemu – to nasza misja. Przy obecnych realiach polskiego rynku motoryzacyjnego, który jest zepsuty i zmanierowany – głęboko wierzymy, że uda nam się go naprawić w ramach idei i konwencji – Steep by Steep.

Usługa sprawdzenia auta przed kupnem ma pomóc zaoszczędzić naszym Klientom czas i pieniądze przy ewentualnych naprawach felernie zakupionych pojazdów. Dobrze sprawdzony pojazd to świadomy zakup, ale też podstawa do negocjacji finansowych. Wierzymy, że nasza usługa pozwoli wyeliminować z rynku, a także napiętnować nieuczciwych sprzedawców i ich okropne praktyki ukrywania powypadkowej przeszłości samochodów, usterek mechanicznych, czy kręcenia liczników.

Jak wygląda proces sprawdzenia auta przed zakupem?

01 Umawiamy ze Sprzedawcą termin i lokalizację oględzin

02 Dojeżdżamy na miejsce

03 Przeprowadzamy oględziny w czasie rzeczywistym – RELACJA LIVE

04 SPRAWDZAMY KAŻDY POJAZD JAK DLA SIEBIE

05 Dostajesz RAPORT z OGLĘDZIN

06 Wysyłamy 200 zdjęć i 5 filmów

07 Mamy 20 lat doświadczenia w branży

08 Rozmowa ze specjalistą w trakcie i po oględzinach

09 PAKIETY: BRĄZOWY / SREBRNY / ZŁOTY / INDYWIDUALNY

10  Negocjujemy ceny

11   INFORMACJA CZY WARTO KUPIĆ AUTO

12 Upust na polisę OC/AC/NW do 300 zł

13 Możliwy transport zakupionego pojazdu

Co zyskujesz?

5 kroków Sprawdzenia auta przed kupnem

Jak sprawdzamy auto przed zakupem?

Oryginalność lakieru na każdym samochodzie sprawdzamy profesjonalnym miernikiem grubości powłoki lakierniczej w ściśle określonej kolejności. Zwracamy uwagę na odpryski, wgniecenia, zarysowania i wszelkie inne mankamenty na karoserii auta.

Podłączenie auta pod najnowocześniejsze urządzenie diagnostyczne celem odczytania błędów z komputera samochodu.
Ważny element sprawdzenia auta. Jazda testowa obejmuje jazdę w warunkach miejscach i na trasie. Sprawdzenie działania zawieszenia, poprawności pracy silnika, płynności działania skrzyni biegów.

Weryfikacja działania wszystkich świateł w aucie. Sprawdzenie stanu zewnętrznego lamp (pęknięcia, parowanie etc.)

Opona to jedyny element auta mający bezpośrednią styczność z asfaltem. Sprawdzamy stan bieżnika, zgodność opon na wszystkich osiach, sprawdzamy uszkodzenia mechaniczne felg i opon.

Sprawdzimy działanie wszelkich elementów wyposażenia jak m.in. radio, nawigacja, tempomat, klimatyzacja, podgrzewanie szyb, foteli i inne.
Szczegółowe sprawdzenie stanu zużycia poszczególnych elementów wnętrza, kierownicy, drążka zmiany biegów, obicia foteli, stan plastików. Skrupulatnie odnotujemy każde zadrapanie, wytarcie czy ponadnormatywne zużycie.

Na podstawie wszystkich dostępnych dokumentów auta weryfikujemy zgodność ich zapisów. Sprawdzamy zgoność numeru VIN z tabliczką znamionową. Ważność polisy OC czy przeglądu technicznego. Wszystkie braki mogące mieć wpływ na transakcje sprzedaży skurplulatnie są przez nas wyłapywane.

Ocena stanu podwozia na wybranej przez nas Stacji Kontroli Pojazdów. Obejrzenie auta od spodu pozwoli je sprawdzić pod kątem wycieków jak również wykryć wcześniejsze, niefachowe naprawy. Ocenie podlega również stan zawieszenia, układu kierowniczego i układu hamulcowego.

Zwracamy uwagę na wszelkie odpryski i pęknięcia. Sprawdzamy czy szyby w aucie nie zostały wymienione.

Wykonamy wysokiej jakości zdjęcia i filmy ukazujące auto oraz wszelkie wychwycone niedoskonałości. Otrzymasz bardzo dużą ilość materiałów, abyś jak najlepiej mógł poznać stan faktyczny auta przed zakupem.

Przykładowy Raport z oględzin auta przed zakupem

Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu!

Bądź pewny zakupu. Nie daj się oszukać. Zaufaj specjalistom.

Posiadamy wiedzę i doświadczenie, które umożliwią Ci sprawdzenie Twojego przyszłego auta. Poznaj zapisy dotyczące przebiegu, wypadków, właścicieli, kradzieży.